restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SULTANBET660.COM – ‘BENİM APTAL ŞAKALARIMI CİDDİYE ALMAYIN’

Rus futbolcu Dmitry Tarasov, geçtiğimiz gün Asyalı berberini coronavirüslü gösterdiği paylaşımına tepki gelince açıklama yayınladı.

Tarasov açıklamasında Asyalı berberinin paylaşımdan haberdar olduğunu ve bunun aralarında güldükleri bir espri olduğunu belirterek, “Kötü niyetimiz olmadan hikayemde bunu paylaştım. Bu aramızda güldüğümüz bir şakaydı. Böyle bir skandalın içerisinde yer aldığımızın gösterilmesi üzerine şaşkınlık yaşadık. Benim takipçilerim benim ne kadar çok şaka yaptığımı bilir. Bu her zaman doğru bir hareket olmayabilir, bu yüzden benim aptal mizah anlayışımı ciddiye almanıza gerek yok” ifadelerini kullandı.

Tarasov’un bu paylaşımı ülke çapında büyük tepkilere neden olmuştu. Dünya çapında 44 bin kişiden fazla virüsü kapan hasta olduğu belirtilirken ölü sayısının 1100’ü geçtiği ifade ediliyor.

İşte o paylaşım:

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SULTANBET660.COM – ‘BENİM APTAL ŞAKALARIMI CİDDİYE ALMAYIN’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.