RESTBET348.COM – CHABANE HAKKINDA CİNSEL SALDIRI İDDİASI

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Angers’in Başkanı Said Chabane hak cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle soruşturma açıldı. kında kadınlara cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle soruşturma açıldı.

Angers Savcısı Eric Bouillard, yaptığı açıklamada, 7 Ocak’ta açılan ön soruşturma kapsamında dün gözaltına alınan Chabane hakkında kadınlara cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle soruşturma açıldığını belirtti.

Bouillard, bir kadının daha eklenmesiyle Chabane hakkında suç duyurusunda bulunanların sayısının 4’e yükseldiği kaydetti.Savcı, dün yaptığı açıklamada ön soruşturmanın, kulüpte çalışan ve Chabane tarafından cinsel saldırıya uğradığını öne süren kadınların suç duyurusunda bulunmasıyla açıldığını belirtmişti.

Kulubün yaptığı yazılı açıklamada, 55 yaşındaki Chabane’ın cinsel saldırı suçlamalarını reddettiği ifade edilmişti.

Bir önceki yazımız olan BETPAS316.COM - FENERBAHÇE'DE İÇ SAHADA HATA İSTENMİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET348.COM – CHABANE HAKKINDA CİNSEL SALDIRI İDDİASI

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on RESTBET348.COM – CHABANE HAKKINDA CİNSEL SALDIRI İDDİASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: