restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET348.COM – BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE DERBİSİNDEKİ VAR KAYITLARININ PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Süper Lig’in 12. haftasında Kadıköy’de oynanan ve Fenerbahçe’nin 3-1 üstünlüğü ile sonuçlanan derbinin ardından, hakem Cüneyt Çakır’ın kararları çok tartışılmış ve Beşiktaş, TFF’ye yaptığı yazılı başvuruyla VAR kayıtlarının açıklanmasını istemişti. Konuyla ilgili yaşanan gelişmeleri Sabah Gazetesi duyurdu

TFF YÖNETİMİNİN İMZASI YOK!

Fenerbahçe maçında lehlerine 3 penaltının verilmediğini savunan siyah- beyazlıların derbi sonrası yaptığı başvuruya TFF Başkanı Nihat Özdemir imzasıyla, “Kayıtlar açıklanamaz” karşılığı verilmişti. Ancak bu cevabın TFF yönetiminde görüşülmeden ve diğer üyelerin imzası olmadan verildiği kaydedildi.

İKİNCİ RET GENEL SEKRETERDEN

Beşiktaş, TFF Yönetim Kurulu’na sunulmadan alınan karara, Tahkim yolu kapatıldığı ve hukuki olmadığı gerekçesiyle itiraz etti. Yapılan görüşmelerin ardından bu kez yine içerisinde yönetim kurulu üyelerinin imzası olmadan sadece TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş imzalı gelen yanıtta VAR kayıtlarının açıklanamayacağı tekrar edildi.

ARTIK GÖZLER TAHKİM KURULU’NDA

Dün saat 15.00’te siyah-beyazlı kulüp, TFF Yönetim Kurulu’nun kararı olmamasına rağmen konuyu Tahkim Kurulu’na taşıyan başvuruyu gerçekleştirdi. Beşiktaş yönetimi, buradan da olumsuz yanıt alması halinde konuyu yargıya taşıyacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET348.COM – BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE DERBİSİNDEKİ VAR KAYITLARININ PEŞİNİ BIRAKMIYOR

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.