RESTBET347.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basketbol şubesinde gelirlerin çok düşük olduğunu açıklarken, EuroLeague seviyesinde bir takım yapmanın ekonomik olarak zor olduğunu belirtti.

Basketbolla ilgili tepkilere yanıt veren Mustafa Cengiz “Futboldan alıyoruz ve basketbola yatırıyoruz. Basketbolun gelirleri yetmiyor. Real Madrid Başkanı Florentino Perez’e sordum, o da futboldan basketbol gelir aktardıklarını söyledi. Real Madrid futboldan 1 milyar euro kazanıyor ve 30-40 milyon euro baskete vermeleri bir şeyi değiştirmiyor. Biz, bunu yapamayız! 35-40 milyon euro basketbola ayıramayız. Real Madrid’i etkilemiyor ama bizi etkiler.” açıklamasını yaptı.Mustafa Cengiz ayrıca “Basketbolda maça 4 bin kişi gelmesinde halinde 20 bin TL gelir elde ediyoruz. Bu para güvenlik görevlilerinin ücretini bile karşılamıyor.” açıklamasını yaptı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - 'ARDA TURAN, BOCA JUNİORS FORMASI GİYMEK İSTİYOR' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET347.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on RESTBET347.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: