restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET347.COM – FELİPE MİNAMBRES: ‘EMRE MOR TRANSFERİ HIZLI GERÇEKLEŞTİ’

Celta Vigo’nun sportif direktörü Felipe Minambres, Emre Mor’un ara transferin son gününde Olympiakos’a olan transferini anlattı.

Emre Mor, ara transferin son dakikalarında Olympiakos’un yolunu tuttu. Galatasaray’ın Celta Vigo’dan kiraladığı Emre Mor, Sarı-Kırmızılı takımda beklentileri karşılayamamıştı.

Celta Vigo’nun sportif direktörü Felipe Minambres, oyuncuları Emre Mor’un transferin kapanmasına dakikalar kala Olympiakos’a kiralandığını belirtti.

Felipe Minambres transferle ilgili; “Emre Mor ve Olympiakos anlaşmayı sağladığı ve iki tarafta istekli olduğu için transfer gerçekleşti. Transferin koşullarımıza uymadığı anlar oldu ve bu sebeple gerçekleşmeyebilirdi. Umarım, Galatasaray’daki süresinden daha fazla süre bulur.” dedi.

Galatasaray’da beklentilerin altında kalan Emre Mor, Sarı-Kırmızılılar ile çıktığı 17 resmi maçta gol veya asist katkısı yapamadı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - ADİL GEVREK: 'BİZ MAÇIN OYNANMASINI İSTEDİK' başlıklı makalemizde betpas315.com güvenilir adresi, betpas315.com şimdi yenilendi ve betpas315.com sitenin yenilenen adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET347.COM – FELİPE MİNAMBRES: ‘EMRE MOR TRANSFERİ HIZLI GERÇEKLEŞTİ’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on RESTBET347.COM – FELİPE MİNAMBRES: ‘EMRE MOR TRANSFERİ HIZLI GERÇEKLEŞTİ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.