restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET346.COM – VEDAT MURİQİ: ‘KONUŞURSAM CEZA ALIRIM’

restbet348 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Fenerbahçe‘de Vedat Muriqi‘nin Gaziantep karşılaşmasının son dakikasında 2. sarı kartın ardından kırmızı kart görerek, sarı kart sınırı nedeniyle Başakşehir maçında değil de, kupa maçında cezalı duruma düşmesi üzerine tartışmalar sürerken, Beyaz TV Kosovalı oyuncuyla görüştü.

Beyaz TV Muhabiri Devrim Zengi, maç sonunda golcü oyuncuyla konuştuğunu belirtirken, “Vedat Muriç’e ‘bilerek mi kart gördün?’ diye sordum. Gülümsedi. ‘Konuşursam ceza alırım’ dedi.” ifadelerini kullandı.

SİNAN ENGİN: “BAŞAKŞEHİR’DE KADROYA ALMAYIN”

Programın yorumcularından Sinan Engin ise, Muriqi’nin sarı kart görmesinin yanlış olmadığını kaydederken, “Muriqi bilerek kart gördüyse, yapabilir. Sen bir savaşın içindeysen, etikmiş, bilmem neymiş, tenezzül etmeyiz falan, bunlar boş konuşmalar. Ben Ersun hocanın ‘böyle bir şey yapabilir’ demesini beklerdim. Eğer böyle bir şeye tenezzül etmeyiz dersen, Başakşehir maçında 18’e almazsın. Ersun hocam, Vedat Muriqi’yi Başakşehir maçında oynatma. Ben kenardan talimat gitmiştir diyorum” yorumunu yaptı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - NZONZİ'YE BİR TEKLİF DE İSPANYA'DAN başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET346.COM – VEDAT MURİQİ: ‘KONUŞURSAM CEZA ALIRIM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on RESTBET346.COM – VEDAT MURİQİ: ‘KONUŞURSAM CEZA ALIRIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.