restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET346.COM – ‘TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR DEĞİŞİYOR’ İDDİASI

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve yönetimine yönelik eleştiriler taraflı, tarasız devam ederken, sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

1 Haziran 2019 günü TFF Başkanı seçilen Nihat Özdemir ve ekibinin yönetimi, bazı kulüpler ve yorumcular tarafından sıkça eleştirilirken, gazeteci Candaş Tolga Işık, TFF’de başkanının değişeceğini iddia etti.

Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “TFF Başkanı değişiyor” diyerek önemli bir iddianın altına imza attı. Bu paylaşımın ardından birçok taraftar, yeni başkanın kim olacağını tartışmaya başladı.

Trabzonspor – Fenerbahçe maçının ardından gündeme gelen bu iddianın ardından gözler şimdi Türkiye Futbol Federasyonu’na çevrildi. TFF Yönetimi’nin bu iddiayala ilgili açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - EKOL GÖZ MENEMENSPOR'DAN DEFANS TRANSFERİ başlıklı makalemizde betpas315.com gir, betpas315.com sitenin güncel adresi ve betpas315.com üye giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET346.COM – ‘TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR DEĞİŞİYOR’ İDDİASI

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.