restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET346.COM – TAHKİM KURULU’NDAN FENERBAHÇE’YE RET

TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe’nin harcama limiti ve transfer tescili ile ilgili yaptığı itirazı reddettiğini açıkladı.

TFF Tahkim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, “Fenerbahçe Futbol A.Ş.’nin TFF Yönetim Kurulu’nun 16.01.2020 tarih ve 20 sayılı toplantısında alınan; Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatının 20.maddesinin 1.fıkrasında değişiklik yapılması kararının iptali ile Kulüp Lisans Kurulu’na yapılacak başvuruların transfer ve tescil tarihinin bitimi ile aynı olacak şekilde düzenlenmesi talebine ilişkin başvurusu incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; TFF Yönetim Kurulu tarafından yapılan talimat değişikliğinde usule, esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından; Fenerbahçe Futbol A.Ş.’nin itirazının esastan reddine, oybirliği ile karar verilmiştir.” ifadeleri yer aldı.

NWAKAEME FENERBAHÇE MAÇINDA YOK

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Trabzonspor’un Anthony Nnaduzor Nwakaeme’nin kartı için yaptığı itirazı reddetti. Nijeryalı yıldız, cezası nedeniyle Fenerbahçe maçında oynayamayacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - BEŞİKTAŞ'TA DORUKHAN TOKÖZ'E YENİ SÖZLEŞME KARARI başlıklı makalemizde restbet346.com artık bu isim, restbet346.com az önce değişen ismi ve restbet346.com buradan giriş yapınız hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET346.COM – TAHKİM KURULU’NDAN FENERBAHÇE’YE RET

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.