RESTBET346.COM – HİDAYET TÜRKOĞLU’NDEN KOBE AÇIKLAMASI

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, uzun yıllar karşılıklı oynadığı Kobe Bryant’ın ölümü ile ilgili üzüntülerini dile getirdi.

Türkoğlu, karşıklı oynadığı ve iyi diyalogları olduğunu söyledi Kobe Bryant’ın ölümünün ardından kelimelerin boğazına dizildiğini söyleyerek ABD’de gerçekleştirilecek törenlere katılmak istediğini de söyledi.

Türkoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:“İnanın insan ne söyleyeceğini bilemiyor. Kelimeler tıkanıyor. Yakından tanıyan ve karşılıklı 15 yıl oynayan birisi olarak, çoğu zaman da iyi mücadele sergileyen insanlar olarak bu süreci kabullenmek kolay değil. O efsaneye karşı bir türlü kendi açımdan bir türlü başarı elde edememiştim. Ona karşı oynamak benim için hep özeldi. NBA finalinde daha da yakınlaşmamıza neden oldu. Diyaloglarımız artmıştı. Çok üzgünüm”

“Amerika’daki yakınlarımızla, avukatlarımızla, menajerlerimizle görüşüyoruz. Yapılacak törende ben de Amerika’da olmak isterim.”

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - HÜSEYİN ÇİMŞİR: 'YAN YANA DURURSAK BİZ BİZE YETERİZ' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET346.COM – HİDAYET TÜRKOĞLU’NDEN KOBE AÇIKLAMASI

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: