restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET345.COM – MERT ÇETİN İÇİN YENİ İDDİA

Galatasaray’ın stoper transferi için zemin yokladığı ancak olumsuz yanıt aldığı Romalı Mert Çetin için Serie A’dan teklif olduğu iddia edildi.

SkySports’un haberine göre Mert Çetin’in Hellas Verona’ya kiralık gönderilerek maç tecrübesi kazanmasının hedeflendiği belirtildi. Oyuncu için uzun vadeli planları olan Roma’nın Mert Çetin’i Serie A içinde tutarak daha gelişimini yakından takip etmek istediği belirtiliyor.

Roma’nın düzenli olarak forma giymesi için Mert Çetin’i göndermek istediği Verona’da eski Galatasaraylı Koray Günter de savunmanın ortasında düzenli olarak forma giyiyor.

Mert Çetin son röportajında Roma’da uzun yıllar forma giymek istediğini açıklamıştı. Mert Çetin’in açıklaması şu şekilde: “Ben adım adım gidiyorum. Roma’ya transfer oldum ve ilk hedefim burada kalıcı olmak. Burada kalıcı olup uzun yıllar Roma forması giyebilmek. Roma forması altında büyük başarılar elde etmek istiyorum. Ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde güzel şeyler olacak”

Bir önceki yazımız olan RESTBET345.COM - 'TÜRKİYE'NİN EN İYİ STOPERİ BİZDE; SERDAR AZİZ' başlıklı makalemizde restbet345.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET345.COM – MERT ÇETİN İÇİN YENİ İDDİA

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

7 Comments on RESTBET345.COM – MERT ÇETİN İÇİN YENİ İDDİA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.