restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET345.COM – İSTİFAYI GETİREN KONUŞMA: ALİ KÇ & COMOLLİ

restbet348 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Ve Fenerbahçe’de beklenen oldu, Sportif Direktör Damien Comolli ile yollar ayrıldı. Sarı-lacivertli kulüp, Fransız futbol adamının görevinden istifa ettiğini perşembe günü saat 12.27’de duyurdu. KAP’a da resmi bildirimde bulunuldu.

Kulüp, 1.5 yıllık sözleşmesi bulunan Comolli’ye tazminat ödemeyecek. Damien Comolli’nin 900 bin Euro maaşı bulunuyordu. Ayrılığın perde arkasını ise Sözcü’den Sercan Hamzaoğlu öğrendi.

İşte perşembe günü yapılan ve iplerin koptuğu toplantının detayları:

‘BADIA’YI GETİRDİN KAÇTI’

Başkan Ali Koç, Damien Comolli’yi hazırladığı raporla eleştirdi. Alınan oyuncuların durumunu anlatıp yatırımların sonuç vermediğini ifade etti.

Koç, “Yaptığın tüm projeler ve planlamalar hatalı. Tutan hamlen yok. Altyapıya getirdiğin adam (David Badia) kaçtı gitti. Gençlere harcanan para ortada. Karşılığı nerede? ‘Hoca (Ersun Yanal) oynatmıyor’ dedin. Cocu da oynatmadı. Gidenler, gittikleri kulüpte süre alamıyor. Burada hiç mi hatan yok?” diye konuştu.

‘AİLE İÇİNDE KALMALIYDI’

Ali Koç, “Geçen sezon tarihimizin en kötü günlerini geçirdik. Buna rağmen arkanda durduk. Sen kalktın, Twitter’dan bizi ateşe attın. Biz aile içindeki konuları kendi aramızda konuşurken sen kamuoyu yaratmaya çalıştın. Böyle olmaz.” sözleriyle ‘aile’ vurgusu da yaptı.

Bunun üzerine Comolli, “Transfer görevinden beni aldınız. Prestijimi sarstınız. Bu şartlarda çalışamam. İstifa edeceğim” karşılığını verdi. Koç da “Aynı düşüncedeyim…” sözleriyle istifayı kabul etti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET345.COM - ANTALYASPOR, VEYSEL SARI'YI TRANSFER ETTİ! başlıklı makalemizde restbet345.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET345.COM – İSTİFAYI GETİREN KONUŞMA: ALİ KÇ & COMOLLİ

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

4 Comments on RESTBET345.COM – İSTİFAYI GETİREN KONUŞMA: ALİ KÇ & COMOLLİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.