restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET345.COM – BOCA JUNİORS’TAN ARDA TURAN İÇİN RESMİ AÇIKLAMA

Arjantin’in köklü kulübü Boca Juniors’ın başkanı Jorge Amor Ameal, uzun süredir Galatasaray’a geri döneceği konuşulan Arda Turan’un transferi için açıklamada bulundu.

Arda Turan ile ilgilenmediklerini açıklayan başkan, “Ciddi olarak söylüyorum, Arda Turan ile ilgimiz yok. Bazı gazeteciler öyle olduğunu söylüyor olabilir ama bizim öyle bir amacımız yok” dedi.

GAZETECİ BELGELERİ PAYLAŞTI

Bu açıklamanın üzerine Arda Turan – Boca Juniors haberini yapan Arjantinli gazeteci Marcelo Palacios, 32 yaşındaki oyuncunun adına Boca Juniors ile görüşmelerin yapılmasını sağlayan belgeleri paylaştı.

Belgelerde Ahmet Bulut’un Savio Bortolini adında bir menajeri Boca Juniors ile görüşmesi için yetkilendirdiği görünüyor.

“ARDA, GALATASARAY’I İSTİYOR”

Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut ise çıkan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Arda’yla birçok kulübün ilgilendiğini belirten Bulut, tecrübeli futbolcunun önceliğinin ise Galatasaray olduğunu söyledi.

Ahmet Bulut, “Arda için Avrupa’dan iki takımla görüşüyorum. Ancak, Arda Turan, Galatasaray’ı istiyor. Galatasaray’dan haber bekliyor.” dedi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET345.COM - LUİS SUAREZ AMELİYAT OLACAK başlıklı makalemizde restbet345.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET345.COM – BOCA JUNİORS’TAN ARDA TURAN İÇİN RESMİ AÇIKLAMA

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

6 Comments on RESTBET345.COM – BOCA JUNİORS’TAN ARDA TURAN İÇİN RESMİ AÇIKLAMA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.