restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET345.COM – ARDA TURAN BREZİLYA’DA KULÜP ARIYOR

restbet348 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Başakşehir ile olan sözleşmesini fesh eden Arda Turan için Brezilya’dan sürpriz bir iddia geldi.

O Globo’nun haberinde, Arda Turan’ın Savio, Guilherme Siqueira ve Marcos Marinho isimli iş adamlarının şirketi “You First Sports” isimli şirketle menajerlik sözleşmesi imzaladı. Bu anlaşmanın ilk adımı olarak da Arda Turan’ın Flamengo ve Palmeiras’a önerildiği kaydedildi.

Arda Turan’ın yıllık ücretini karşılayabilecek kulüpler arasında Flamengo ve Palmeiras’ın olduğu söylenirken haberde ayrıca bonservis bedeli ödenmeden yapılacak bu tip bir transferin cazip olabileceği kaydedildi.

You First Sports isimli menajerlik şirketinin sahiplerinden Guilherme Siquera ise yaptığı açıklamada, “Arda’nın transferi konusunda yetkimiz var. Zamanı gelince kulüplerle konuşacağız” ifadelerini kullanmakla yetindi.

Arda Turan’ın Brezilya futbol dünyasına attığı bu adıma ise Atletico Madrid’den takım arkadaşı Filipe Luis’in ön ayak olduğu belirtiliyor. Brezilya kulüpleri için Arda’nın alacağı ücret ülkenin en yüksek ücreti olmasa da her kulübün alabileceği çapta bir isim olmadığı kaydediliyor…

Bir önceki yazımız olan RESTBET345.COM - YENİ MALATYASPOR'DA SİVASSPOR MESAİSİ başlıklı makalemizde restbet345.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET345.COM – ARDA TURAN BREZİLYA’DA KULÜP ARIYOR

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

4 Comments on RESTBET345.COM – ARDA TURAN BREZİLYA’DA KULÜP ARIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.