RESTBET337.COM – UEFA’DAN REAL MADRİD’E ‘EKONOMİK’ UYARI!

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Dünyanın en çok gelir elde eden kulüplerinden biri olan Real Madrid, finansal krize girdi.

Bu yaz transfer döneminde 350 milyon euro harcayan ve 150 milyon euroluk satış yapan Real Madrid’in, muhasebe hesaplarında 200 milyon euroluk açık tespit edildi. Hem La Liga, hem de UEFA Real Madrid’i ekonomik problemleri nedeniyle uyardı.

UEFA: “100 MİLYONLUK SATIŞ YAPIN”

Marca’nın haberine göre; UEFA’nın uyarısında Real Madrid’in 100 milyon euro civarında bir satış yapması gerektiği bilgisi yer aldı. Real Madrid yönetim kurulu, bu uyarı üzerine toplanarak acil durum planı oluşturma kararı aldı.Real Madrid’in Mariano ve Brahim Diaz’ı ilk olarak elden çıkarmak ve maaş bütçesini rahatlatacak oyuncu satışı yapma kararı aldı.

Öte yandan, ocak ayında 100 milyon euro artı vermek isteyen Real Madri yönetimi, elde edilecek gelire göre yeni transfer yapacak. Oyuncu satışlarından beklenen gelir elde edilemezse transfer de yapılmayacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET337.COM - ERSUN YANAL'IN PLANI BELLİ: 'HER AN 0-0 GİBİ OLMALI' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET337.COM – UEFA’DAN REAL MADRİD’E ‘EKONOMİK’ UYARI!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

3 Comments on RESTBET337.COM – UEFA’DAN REAL MADRİD’E ‘EKONOMİK’ UYARI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: