restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET337.COM – MİLAN’DAN BLACK FRİDAY MANŞETİNE BOYKOT!

restbet348 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Milan kulübü, Inter – Roma maçı öncesinde Corriere Dello Sport gazetesinin attığı skandal Black Friday manşetine ağır tepki gösterdi.

Yapılan açıklamada Corriere gazetesinin attığı skandal başlığa şu ifadelerle tepki gösterildi: “Herkesin futboldaki ırkçılığa karşı birlikte olması gerekiyor. Herkes seçtiği kelimelere özen göstermek zorunda. Atılan başlığa tepki gösteriyor ve Corriere dello Sport gazetesi çalışanlarını yıl sonuna kadar tesislerimize alınmayacağını açıklıyoruz. Inter ve Roma kulüpleri de bu manşetin ırkçı bir mesaj olduğunu düşünüyor. Irkçılıkla mücadelede tamamen kararlıyız.”

Inter – Roma karşılaşması öncesinde İtalya’nın yüksek tirajlı gazetelerinden Corriere dello Sport, Kasım ayındaki büyük alışveriş çılgınlığının sloganı olan “Black Friday” günlerini başlığına taşımıştı. Başlığın yayınlandığı andan itibaren tüm dünyadan gazeteye tepkiler çığ gibi büyüyor…

Bir önceki yazımız olan RESTBET337.COM - RIDVAN DİLMEN: 'ÇİZGİYİ NİYE ÇİZMİYORSUNUZ?' başlıklı makalemizde restbet337.com buradan giriş yapabilirsiniz, restbet337.com en yeni girişidir ve restbet337.com tib sonrası değişen adres hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET337.COM – MİLAN’DAN BLACK FRİDAY MANŞETİNE BOYKOT!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.