restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET335.COM – FENERBAHÇE’DE MOSES’İN YERİNE VİSCA PLANLANIYOR

restbet350 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Fenerbahçe’de Ocak ayında kiralık sözleşmesi bitecek olan Victor Moses ile yeni bir görüşme yapmayacak olan Fenerbahçeli kurmaylar, o mevkiiye flaş bir transfer yapmaya hazırlanıyor.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın da ısrarla kadrosuna katmak istediği Edin Visca’nın transferi için hazırlıklar başlamış durumda.

Boşnak yıldızın Fenerbahçe ile ilgili sözleri olay olurken Fenerbahçe’nin transferi bitireceği ücret de belli oldu. Geçen sene yaz transfer sezonunda da Edin Visca’yla ilgilenen sarı- lacıvertli takım, dönemin şartları dolayısıyla transferi gerçekleştirememişti.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın ısrarcı olduğu isimlerin başında gelen Visca’nın Ocak ayında imzaya çok yakın olduğu öğrenildi. Yanal’ın da olumlu rapor verdiği Visca’nın ocak ayında imzası için geri sayıma geçildi

BAŞAKŞEHİR’DEN AYRILMAK İSTİYOR 

Fenerbahçe’nin uzun zamandır listesinde yer alan Boşnak oyuncu, Fenerbahçe için gemileri yaktı. Başakşehir ile 1.5 yıl daha sözleşmesi bulunan Boşnak futbolcunun kulübüne, Ocak ayında ayrılmak istediğini ilettiği ileri sürüldü.

ARKADAŞLARIYLA PAYLAŞTI

29 yaşındaki futbolcunun yakın çevresiyle ara transfer döneminde Fenerbahçe’ye imza atmaya hazır olduğunu paylaştığı kaydedildi. Daha önce yapılan görüşmelerde Fenerbahçe’den yüksek bonservis bedeli isteyen Başakşehir’in Visca’nın bu tavrından sonra indirime gidebileceği ifade edildi.

Başakşehir, 2011-12 sezonu öncesi 300 bin euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı Edin Visca için 8 milyon euro istiyordu. Bu bedeli yüksek bulan Fenerbahçe ise sezon başında 5 milyon euro’nun üstüne çıkmıyordu.

YENİ SINIR 4 MİLYON EURO!

Fenerbahçe, oyuncunun da istekli olduğu dönemde 4 milyon euro bedelle transferi bitirmeyi hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET335.COM - EMRE BOL: 'MAX KRUSE HALI SAHADA SAKATLANDI' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET335.COM – FENERBAHÇE’DE MOSES’İN YERİNE VİSCA PLANLANIYOR

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.