RESTBET333.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘ERKEN SEÇİM, GÜNDEMİMİZDE YOK’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, erken seçim olmayacağını açıkladı.

Mali açıdan ibra edilmesine rağmen idari açıdan ibra edilmeyen ve böylece seçim atmosferine giren Galatasaray’da yönetim, bu hamleyi mahkemeden ‘tedbir kararı’ koydurarak erken bir seçimin önüne geçmişti.

İstanbul 4. Hukuk Dairesi’nden son karar çıkmadan önce erken seçim kararı alabileceğine dair haberler üzerine Mustafa Cengiz, seçim kararı almayacaklarını duyurdu.15.00’te yönetim kurulu ile bir toplantı yapan Mustafa Cengiz, “Gündemimizde erken seçim yok. Florya, Riva, Amatörler Yasası gibi çok daha önemli konularımız var. Zamanı geldiğinde seçim konusu düşünülebilir. Biz de bu göreve kazık çakmadık. Galatasaray’ın menfaatleri açısından erken seçim doğru değil.” açıklamasını yaptı.

KARAR, OY BİRLİĞİYLE

Mustafa Cengiz, yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonucunda oybirliğiyle yola devam kararı aldı. Cengiz, ayrıca tüm yönetim kurulunun aynı görevler ile yola devam etmesini kararlaştırdı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - TOTTEHANM'IN YENİ PLANI: ERİKSEN'İN YERİNE ZİYECH başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘ERKEN SEÇİM, GÜNDEMİMİZDE YOK’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on RESTBET333.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘ERKEN SEÇİM, GÜNDEMİMİZDE YOK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: