restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET328.COM – NBA – ÇİN ANLAŞMAZLIĞI, KUZMA’NIN PLANLARINI BOZDU!

Los Angeles Lakers forveti Kyle Kuzma’nın, Çin ile yaptığı sponsorluk anlaşmalarını duyurma planlarını iptal ettiği açıklandı.

Kuzma’nın, Lakers’ın Çin’i ziyareti sırasında Çinli şirketler ile yapmış olduğu iki sponsorluk anlaşmasını duyurma planları bulunuyordu.

The Athletic’den Bill Oram’a göre, sponsorluk anlaşmalarının duyurulması, Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey’nin Hong Kong protestocularını destekleyen retweetinden kaynaklanan durum nedeniyle “hurdaya çıktı”:


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

“Kuzma’nın Çinli şirketlerle ek sponsorluk anlaşmalarını duyurma planları, Lakers ekibi Salı günü gelip NBA ile Çin hükümeti arasındaki çıkmazın ortasında kendilerini yakaladığında, iptal edildi.”

Çin’de Brooklyn Nets ile Lakers arasında oynanan iki hazırlık maçının hiçbirinde medya erişilebilirliği bulunmuyordu.

Restbet328.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET328.COM – NBA – ÇİN ANLAŞMAZLIĞI, KUZMA’NIN PLANLARINI BOZDU!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.