restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET328.COM – FİZDALE: ‘BARRETT’I ARA ARA PG OLARAK DA KULLANABİLİRİM’

New York Knicks koçu David Fizdale, sezon sırasında RJ Barrett’ı point guard oynatabileceğini ve hazırlık maçlarında kendisinde bu rolü çoktan denediğini söyledi.

Fizdale, Barrett’in point guard pozisyonundaki dinamikliğini ve savunma tarafını konuştu:

“Onu birkaç kez bu pozisyona koydum. Kolejde bazen oynadığı olmuştu. Dinamiklik seviyesine başka bir katman ekliyor diye düşünüyorum. Özellikle savunmada bu kadar uzun birinin savunma tarafında adam değiştirebilmesi gerçeği ile. Bu yüzden evet, az biraz bunu da serpeceğim. Gerçekten çok dengeli ve rahat görünüyor, çocuk topu ellerinde tutmayı seviyor, bencil değil, insanları buluyor, o poziyondaki setlerimizi biliyor ve anlıyor. Eğer onu o pozisyona koymak zorunda kalırsam, çok rahat olurum.”


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Barrett topun ellerinde olmasına dair güvenini de dile getirdi ve NBA seviyesinde bir oyun kurucu olmaya hazır olup olmadığı sorulduğunda, “Olmasaydım, burada olmazdım” şeklinde cevap verdi.

Restbet328.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET328.COM – FİZDALE: ‘BARRETT’I ARA ARA PG OLARAK DA KULLANABİLİRİM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.