restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET313.COM – FALCAO’NUN TRANSFERDE Kİ ÖNCELİĞİ ORTAYA ÇIKTI

restbet350 en yeni adresi olup, güvenle tercih edebilirsiniz. güvenilir siteyi öneriyoruz.

Uzun süredir Galatasaray’ın gündeminde olan Radamel Falcao’nun gelen teklifleri değerlendirmesi sırasında önceliğinin farklı olduğu anlaşıldı. RESTBET313 Evli ve üç kız çocuğu babası olan Falcao için en önemli nokta Eşi ve çocukları ile huzur içinde yaşayabileceği bir şehre gitmek. Monaco’da uzun yıllardır yaşadığı rahatı ona sunacak olan takımın teklifini kabul etmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Milliyet gazetesinde çıkan habere göre daha önce İstanbul’a gelmiş olan Kolombiyalı futbolcu için Galatasaray’ın teklifi öne çıkıyor. İstanbul’un soğuk olmamasının yanında modern ve büyük bir şehir olması sayesinde çocuklarının eğitim konusunda da sorun olmayacağını düşünüyor.

Kolombiyalı yıldız futbolcuya ayrıca Porto’da talip İspanya gazetelerinde de Falcao’nun kültür farkı sorunu yaşamamak için Porto’yu tercih edeceği yönünde haberler yapıyorlar. Copa Amerika Kupasına katıldığı için tatile sonra çıkan futbolcunun kararını vermekte acele etmediği ama birkaç gün içinde kararını vermesi beklendiği de belirtiliyor.

Monaco ile yollarını ayıran yıldız futbolcu Kolombiya milli takımı ile katıldığı kupanın bitmesinin ardından tatile çıktı ve Monaco’nun hazırlık kampına katılmadı. Galatasaray’ın teklifini kabul etmesi halinde ise önümüzde ki günlerde İstanbul’a gelerek sözleşme imzalaması ve ardından takımın hazırlık kampına katılması bekleniyor.

Futbolcunun yakın çevresi ile yaptığı görüşmelerde İstanbul’un kendisi ve ailesi için daha iyi bir seçenek olduğunu belirtiyor ve önemli olanın para değil ailesi ile mutlu olacağı bir şehir olduğunu söylüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET313.COM – FALCAO’NUN TRANSFERDE Kİ ÖNCELİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.