restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS317.COM – LACOB: ‘STEPH İÇİN İKİ YIL İÇİNDE ‘EN İYİ TAKIMI’ KURMAM GEREK!’

Golden State Warriors’un sahibi Joe Lacob, Warriors’ın Stephen Curry için önümüzdeki iki yıl içinde “mümkün olan en iyi takımı sahaya sokmak” istediğini söyledi.

Warriors’ın şu anki durumuna rağmen, takım sahibi Lacob moralini bozmuyor. 64 yaşındaki takım sahibi, ekibinin bu sezon hiçbir yere gitmediğini anlıyor.

Lacob artık önümüzdeki iki sezona bakıyor ve bu sezonlar, Curry’in sözleşme altında olacağı son iki sezon olacak. San Francisco ekibi, Andrew Wiggins‘in Minnesota Timberwolves’dan takası ile, kendisiyle gelen devasa sözleşme sonucu lüks verginin üstüne çıkmış durumda.

Lacob, lüks vergisi yönetiminin, Curry’yi tutmak için kilit nokta olacağını söyledi:

“Şu anda bordromuz, gelecek yıl için 200 milyon doların üzerinde (lüks vergisi cezalarını sayarak). İnsanlar anlamak için matematik yapmıyorlar. Bunun ne olacağını biliyoruz. Gelecek yılki bordro, sahip olduğumuz en yüksek bordro olacak. Bunu biliyoruz. Asıl soru, ne kadar yüksek olduğu. Gerçekten istediğimiz ve buna değecek bir takas imtiyazı anlaşması varsa, bunu düşünebiliriz. Orta düzey imtiyaz? Kullanılması çok muhtemel.”

“Drafttaki ilk hak, eğer onu alırsak? Lüks vergisi ile, bu sözleşme çok büyük olur. Gerçekten, vurgu asıl gelecek yıl olacak. Önümüzdeki iki yıl, penceremiz – Steph’in sözleşme altındaki son iki yılı, umarım onu tekrar geri almadan önce – elimizden gelen en iyi takımı toplamamız gerektiği üzerine. Vurgu buydu.”

Mevcut Warriors kadrosu, son yıllarda şampiyonluğu kazanan takımlardan farklı bir durumda. Stephen Curry, Mart ayında kadroya geri döndüğünde Warriors’ın mevcut kadrosuyla iş yapmak durumunda kalacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS317.COM – LACOB: ‘STEPH İÇİN İKİ YIL İÇİNDE ‘EN İYİ TAKIMI’ KURMAM GEREK!’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on BETPAS317.COM – LACOB: ‘STEPH İÇİN İKİ YIL İÇİNDE ‘EN İYİ TAKIMI’ KURMAM GEREK!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.