restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – TARAFTARLAR, KOBE BRYANT’I YENİ NBA LOGOSU YAPMAK İSTİYOR!

Bir basketbol taraftarı, efsane Kobe Bryant’ı yeni NBA logosu yapmak için dilekçe başlattı.

NBA artık Kobe Bryant’ın aramızda olmadığı gerçekliğiyle yaşıyor. Los Angeles Lakers efsanesi, ligdeki herkes tarafından özlenecek ve taraftarlar da basketbol üzerindeki etkisini NBA logosuna dönüştürerek ölümsüzleştirmek için bir harekete başlıyorlar.

Nick M isimli biri tarafından başlatılan Change.org dilekçesi, NBA’den Kobe’yi yeni NBA logosuna dönüştürmesini ve bir başka Los Angeles efsanesi Jerry West’in yerini almasını istiyor.

Nick M., dilekçesinde şunları kaleme aldı:

“Kobe Bryant’ın zamansız ve beklenmedik vefatı ile, lütfen mirasını sonsuza kadar NBA Logosu olarak sürdürmek için bu dilekçeyi imzalayın.”

Dilekçe, yıkılmış olan basketbol taraftarlarının dikkatini çekti ve 76.000′den fazla imza gelerek rakamlar her geçen dakika artmaya devam ediyor. Sosyal medyadaki tüm hayranlar da Bryant’ın NBA logosu haline gelmesini istiyorlar.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - MBAYE DİAGNE'YE MECBURİ İZİN başlıklı makalemizde restbet348.com en yeni girişidir, restbet348.com güncel adres ve restbet348.com güvenli adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS316.COM – TARAFTARLAR, KOBE BRYANT’I YENİ NBA LOGOSU YAPMAK İSTİYOR!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.