BETPAS316.COM – SERGEN’DEN LJAJİC’E; ‘OYNAMAZSAN BU PARALARI ALAMAZSIN’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Beşiktaş’ta geçen sezonun çok gerisinde olan Adem Ljajic’in kafasının maddi konulara takıldığı için veriminin düştüğü ifade edildi.

Sırp oyuncunun içeride 3 aylık parasının bulunduğu yönetimin kendisine söz vermesine rağmen ödeme alamadığı öğrenildi. Ljajic’in kendisiyle aynı bölgede oynayan Boateng’in transferinden sonra Sergen’le bir görüşme yaptığı ve “Her gelen bize söz veriyor ama paralar ödenmiyor. UEFA ile sorunumuz olduğu, ceza bile alacağımız anlatılıyor ama sonra gidip Boateng transfer ediliyor” diye isyan ettiği öğrenildi.Sergen’in ise Sırp oyuncuyu, “Ben kulübün çocuk takımından geliyorum. Burada her zaman paralar geç ödendi ama sonunda ödendi. Paranı alamadığın için oynamayacak mısın? Seni zorla oynatamam. Ama şunu unutma burada oynamazsan, kimse sana burada verdiği parayı da vermez. Bunu unutma ve sakin ol” diyerek tatlı sert uyardığı belirtildi.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – SERGEN’DEN LJAJİC’E; ‘OYNAMAZSAN BU PARALARI ALAMAZSIN’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on BETPAS316.COM – SERGEN’DEN LJAJİC’E; ‘OYNAMAZSAN BU PARALARI ALAMAZSIN’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: