restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – RİVA’DAKİ BULUŞMAYA FENERBAHÇE’DEN PROTESTO

Kulüpler Birliği Vakfının aylık olağan toplantısı, TFF’nin daveti üzerine bugün Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştiriliyor Türk futbolunda gündemdeki konuların görüşüleceği toplantı, saat 12.00’de başladı.

Kulüpler Birliği’nin Riva’da saat 12:30’da başlayan aylık olağan toplantısına Fenerbahçe Spor Kulübü’nden herhangi bir yetkilinin katılım sağlamaması dikkatlerden kaçmadı. 

Toplantıya kulüp başkanları ve kulüp temsilcilerinin yanı sıra TFF Başkanı Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ile MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK VAR Koordinatörü Barış Şimşek katıldı.

Kulüp yöneticilerine VAR hakemlerinin pozisyonları izleme ve değerlendirme teknikleri ile ilgili özel hazırlanmış slaytlar ile bilgilendirme yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – RİVA’DAKİ BULUŞMAYA FENERBAHÇE’DEN PROTESTO

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on BETPAS316.COM – RİVA’DAKİ BULUŞMAYA FENERBAHÇE’DEN PROTESTO

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.