restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – POPOVİCH: ‘KOBE, GERÇEK BİR SÜPER KAHRAMAN GİBİYDİ’

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich, ilk kez Kobe Bryant’ın ölümü hakkında konuştu.

1996’dan beri San Antonio Spurs’un koçluğunu yapan Popovich, Spurs ve Los Angeles Lakers’ın yıllar boyunca birçok ikonik savaşı sırasında Kobe Bryant’ın saha içi kahramanlıkları tarafından birçok kez mağlup edilmişti.

Popovich, Bryant’ın sporu ve kendisini kişisel olarak tanımayan milyonlarca insanı nasıl etkilediğinden bahsetti. Efsane koç, Kobe’yi gerçek bir “süper kahraman” olarak nitelendirdi:

“Kobe’nin, ona karşı oynarken, ona karşı koçluk yaparken ve All-Star maçlarında onunla beraberken çok rekabetçi oluşunu izlediğimiz yıllar var. Bence herkesin, onu hiç tanımasanız bile, hissettiği belli şeyler var. Özellikle Los Angeles’taki insanların. Hepimiz birini kaybettiğinizde geçen düşüncelerimiz oluyor. Sürekli geçmeye devam ederler. Durmaları biraz zaman alır. Onu ne kadar tanıyorsanız, onunla geçirdiğiniz zamanları o kadar çok düşünürsünüz.”

“Hepimiz için farklı şekillerde özeldi. Bryant ailesinin ve diğer insanların trajedisi, bununla yaşamayı öğrendiğimiz bir şey. Hepimiz belli bir noktada ölürüz ve herkes bununla yaşamak için ellerinden geleni yapar. Onlara sadece sürecin olabildiğince huzurlu olmasını diliyorum. Çünkü bu gerçekten, gerçekten zor.

“Gerçekte insan olan bir süper kahraman gibiydi. Gerçekten insan olan herhangi bir süper kahraman yok. Ama biz onu bu tür insanlardan biri olarak düşünüyoruz. O yüzden şok edici oldu. Birisi uzun süredir hasta olduğunda ve siz bunu beklediğinizde, biraz daha iyi sindirebilirsiniz. Ama birisi, onun, kızının ve diğer insanların öldüğü şekilde öldüğünde, bu onu bir trajedi haline getirir. Bazı yönlerden daha acı verici.”

Bir önceki yazımız olan BETPAS316.COM - SİVASSPOR - BAŞAKŞEHİR MUHTEMEL 11'LER başlıklı makalemizde betpas316.com güvenli adres, betpas316.com şimdi değiştirildi ve betpas316.com sitenin yeni girişi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS316.COM – POPOVİCH: ‘KOBE, GERÇEK BİR SÜPER KAHRAMAN GİBİYDİ’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS316.COM – POPOVİCH: ‘KOBE, GERÇEK BİR SÜPER KAHRAMAN GİBİYDİ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.