restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – POCHETTİNO YENİDEN PREMİER LİG İSTİYOR

Tottenham’daki görevine 2019’un sonlarında son verildikten sonra herhangi bir kulüple anlaşmayan Mauricio Pochettino, yeni durağının yine Premier Lig’den olmasını istiyor.

Arjantinli teknik adam verdiği röportajda, Tottenham’da görev yaptığı 5 senede farklı bir seviyeye çıktıkları için gururlu olduğunu söyleyerek yeni meydan okumaya da hazır olduğunu söyledi.

Pochettino’nun açıklamaları şu şekilde:

PREMIER LİG HAYALİ

“Dürüst olmam gerekirse Premier Lig’de çalışmak isterim. Beklemek biraz zor olacak ama şimdi bekleme zamanı ve neler olacağını göreceğiz. Yeni meydan okumalara da hazırım. Bir sonraki meydan okuma fantastik olacak”

“Korkutucu şeylerle baş etmek zorunda kaldık. White Hart Lane’in yıkılması, yeni stada geçmemiz, Wembley ve Milton Keynes’de oynamamız farklı durumlarla başa çıkabilmenin ne kadar zor olduğunu gösterdi.”

“ARSENAL’İN ÜZERİNDE LİGİ BİTİRMEK…”

“3-4 yıl Şampiyonlar Ligi’nde oynamak, Arsenal’in defalerca üzerinde ligi bitirmek bizim için büyük miras oldu.”

“Southampton’a geldiğimde oyuncular uzun top oynayıp, kanatlardan gitmeyi ve tam saha pres oynamak zorunda hissediyordu. Bu zihniyeti değiştirmek zor oldu çünkü futbolda farklı oynama şekilleri oluşturabilirsiniz. Bu da Premier Lig’i dünyanın en iyi ligi yapıyor”

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – POCHETTİNO YENİDEN PREMİER LİG İSTİYOR

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.