restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – KLAY: ’30’LU YAŞLARIMIN SONUNA KADAR OYNAMAK İSTİYORUM’

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, çapraz bağ sakatlığı sonrası rehabilitasyonunun ‘harika gittiğini’, ancak bu sezon geri dönüp dönmeyeceğinin belli olmadığını söyledi.

Eylül ayının sonlarındaki Warriors medya gününden bu yana ilk kez gazetecilere konuşan Thompson, ilerlemesinden memnun görünüyordu:

“Harika gidiyor. En azından takım elbiselerimi güzel dikiyorlar. Ve bu adamları savaşırken izlemek çok eğlenceli. Açıkçası keşke orada olabilseydim. 2019 Finalleri’nin 6. maçından sonraki üçüncü günden beri, çalışmayı bırakmadım.”

“TARAFTARLARI TAKDİR EDİYORUM”

“Beni çok fazla görmeyebilirsiniz, ama çalışıyorum. Bu sezon ne olacağını bilmiyorum, sahaya çıkmayı çok isterim. Chase’de her gece bulunan Warriors taraftarlarını takdir ediyorum. Zorlu bir sezon olduğunu biliyorlar, ama geleceğin nasıl parlak olduğunu da biliyorlar. Bu yüzden burada olmak güzel.”

“30’LARIMIN SONUNA KADAR OYNAMAK İSTERİM”

“Sizleri (medya) uzun zamandır görmedim. Sezonun zor bir dönemi olduğunu biliyorum. Benim onlarla çalışmıyor olmam oldukça nadirdir, ama bu tür sakatlıkların bir daha asla başıma gelmeyeceğinden emin olmaya çalışıyorum. Bu yüzden çok sabırlı davranacağım, çünkü 30’larımın sonuna kadar üst düzeyde oynamak istiyorum.”

Thompson’ın sakatlığı 13 Haziran’da Toronto Raptors’a karşı NBA Finalleri 6. maçında meydana gelmişti.

Bir önceki yazımız olan BETPAS316.COM - KÖYDE KISITLI İMKANLARLA YAPTIĞI KORTLA ÖĞRENCİLERİNE TENİS SEVGİSİ AŞILADI başlıklı makalemizde betpas316.com bahis bonusu, betpas316.com buradan giriş yapabilirsiniz ve betpas316.com güvenli girişi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS316.COM – KLAY: ’30’LU YAŞLARIMIN SONUNA KADAR OYNAMAK İSTİYORUM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.