BETPAS316.COM – FENERBAHÇE’DE SOL BEK İÇİN ZORUNLU BEKLEYİŞTahkim Kurulu’nun limite 16 milyon TL eklemesinin ardından oyuncu göndermesi halinde sol bek alma ihtimali doğan F.Bahçe, temaslarını sıklaştırdı.

Miha Zajc’ı isteyen Brescia ile görüşmeler sürerken aradaki tek sorun ‘zorunlu’ satın alma opsiyonu. İtalyanlar, Zajc için satın alma opsiyonlu kiralık teklifte bulunurken F.Bahçe ise ‘zorunlu’ satın alma maddesi eklemek istedi.Sarı-lacivertlilerin talebi Brescia tarafından henüz kabul görmedi. Bu madde kabul edilirse, F.Bahçe Zajc’ı 3.5 milyon Euro satın alma maddesiyle Brescia’ya gönderecek.

Böylece elde edilen bonservis gelirinin üçte biri, limite eklenebilecek. Aynı zamanda Zajc’ın yarım sezonluk maaşından tasarruf edilmiş olacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - MOURİNHO, CENGİZ ÜNDER'İ İSTİYOR ANCAK ÖNÜNDE BİR ENGEL VAR! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – FENERBAHÇE’DE SOL BEK İÇİN ZORUNLU BEKLEYİŞ

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS316.COM – FENERBAHÇE’DE SOL BEK İÇİN ZORUNLU BEKLEYİŞ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: