BETPAS316.COM – CURRY: ‘NBA’E GİTME İLHAMINI KOBE’DEN ALDIM’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry, efsane oyuncu Kobe Bryant’ın kendisine NBA’e gitmek için nasıl ilham verdiğini paylaştı.

Curry, 26 Ocak’ta hayatını kaybeden Bryant’ın geçmişte kendisi için ne anlama geldiğini ve kendisine NBA’de oynamak için nasıl ilham verdiğini açıkladı:

“Çocukken oyunu seven biri olarak, oynamasını izlemek bana ilham verdi. Ligde yer almak, ona karşı oynamak rüya gibi bir şeydi. NBA için genel olarak, oyunu yeni zirvelere itmek ve hepimizin izinden gitmeye çalıştığımız büyüklük peşinde koşmak adına ne kadar değerli olduğunu biliyorsunuz.”Curry ve Bryant NBA’de, Curry’nin 2009’da lige gelmesinden 2016’da Bryant’ın emekli olmasına kadar karşı karşıya gelmişlerdi.. İkisi hiç anlamlı bir playoff maçı karşılaşması oynamış olmasalar da, her ikisi de birbirlerine karşı büyük bir saygı gösterdiler.

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – CURRY: ‘NBA’E GİTME İLHAMINI KOBE’DEN ALDIM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: