restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – BRECKA: ‘QUARESMA’NIN İŞİ ÇOK ZOR’

restbet351 giriş adresini kullanarak platforma rahatlıkla katılabilirsiniz.

Devre arasında Jablonec’ten Kasımpaşa’ya transfer olan Tomas Brecka, ülkesinde Türkiye deneyimi ile ilgili röportaj verdi.

Brecka, çok kısa süre içerisinde transferinin gerçekleştiğini söyleyerek dünya yıldızı Ricardo Quaresma’ya olan hayranlığını dile getirdi ve Türkiye’deki hedeflerini anlattı.

“5 GÜNDE HAYATIM DEĞİŞTİ”

“Geçtiğimiz ay benim için çalkantılı geçti. Jablonec’te kış dönemi hazırlıklarımı yaparken hayatımın bu kadar değişeceğini bilmiyordum. Sonra birden Kasımpaşa’nın teklifi geldi. 5 gün içinde bir tekneden suya dalar gibi oldum.”

“3 GÜN DÜŞÜNMEK ZORUNDA KALDIĞIM SEBEP TAKIMIN KONUMUYDU”

“Yurtdışında oynama şansı her futbolcuya gelebilecek bir şey değil. Bu anlamda ben de zor ikna olmadım. Kasımpaşa’nın büyük bir kulüp olduğunu biliyordum ama ligdeki yerimiz iyi değil. 3 gün düşünmek zorunda kaldığım tek sebep buydu.”

“QUARESMA’NIN İŞİ ÇOK ZOR, HERKES RESİM ÇEKTİRMEK İSTİYOR”

“Ricardo Quaresma’ya yaptıkları nedeniyle büyük saygım var. Soyunma odasına ilk girdiğimde biraz gergindim. Onu gördüm ve çok normal ve kişiliği harika bir insan. Havalimanında herkes onunla resim çektirmek istiyor ve ben de uzaktan bakıp ‘bu gerçekten zor’ diyorum”

“TÜRKİYE’DEKİ OYUNCULAR ÇOK HIZLI DEĞİL AMA YETENEKLİLER”

“Türkiye’deki oyuncuylar çok süratli değil ama yetenekleri var. Bireysel kaliteleri ön planda. Benim oyun olarak kendime güvenim var. Ligde 3 maç oynadım. Eğer iyi oynarsam kalacağım, oynayamazsam dışarıda kalacağımı biliyorum”

“GALATASARAY MAÇI..”

“Ülkemizin dışında futbolun nasıl oynandığını görmek için biraz da transfer olmak istedim. Galatasaray maçında bizi önemli bir düello bekliyor. Quaresma gibi oyuncuları görerek bizler de pozitif etkiyi alacağız ve bizim için itici kuvvet olacak”

Bir önceki yazımız olan BETPAS316.COM - OKAY YOKUŞLU: 'CELTA VİGO'DA MUTLUYUM' başlıklı makalemizde betpas316.com adresi bu, betpas316.com artık güncel bu ve betpas316.com az önce bu oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS316.COM – BRECKA: ‘QUARESMA’NIN İŞİ ÇOK ZOR’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on BETPAS316.COM – BRECKA: ‘QUARESMA’NIN İŞİ ÇOK ZOR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.