BETPAS316.COM – AZİZ YILDIRIM VE SERDAL ADALI İÇİN ‘ÇETE’ DAVASINDA BERAAT13. Ağır Ceza Mahkemesi, “futbolda şike” davasında Yargıtay 5. Ceza Dairesi’nin “usul eksikliği” nedeniyle bozduğu beraat kararını inceledi ve bazı sanıklar ve suç tipleri bakımından beraat kararları kesinleşti. 

Davayı şike ve çete olarak iki ayrı suçtan inceleyen mahkeme, çete suçundan sanıkları suçsuz bulduğu kararına vardı.

“Çete kurmak” suçlaması sebebiyle verilen beraat kararları kesinleşti ve bu bakımdan Aziz Yıldırım’ın da aralarında bulunduuğ sanıklar beraat etmiş oldu. Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu için ise “şike”den beraat kararları çıktı.Aziz Yıldırım’ın “şike” davasının ise bir kez daha Yargıtay’a taşınması kararı alındığı kaydedildi.

Öte yandan yargılamaya konu soruşturmada toplanan delillerin örgüt kapsamında toplantığı değerlendirildiğinde, bunların delil niteliği taşımadığı tartışması da sonlanmış oldu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET ÜYELİK İŞLEMLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS316.COM – AZİZ YILDIRIM VE SERDAL ADALI İÇİN ‘ÇETE’ DAVASINDA BERAAT
About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS316.COM – AZİZ YILDIRIM VE SERDAL ADALI İÇİN ‘ÇETE’ DAVASINDA BERAAT

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: