restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS315.COM – SERGEN YALÇIN’DAN BEŞİKTAŞ’A 4 GÜNDE SİHİRLİ DOKUNUŞ

restbet351 giriş adresini kullanarak platforma rahatlıkla katılabilirsiniz.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın coşkusu yaşanıyor… Abdullah Avcı’nın ayrılmasından sonra camianın büyük isteğiyle takımın başına getirilen başarılı hoca bir anda Siyah-Beyazlı takımın çehresini değiştirdi. Taraftar ve camiadan tam destek alan Yalçın 4 günlük kısa bir süre içinde takıma önce özgüven ve moral şırınga etti.

TAKTİKTE DEĞİŞİKLİK YAPTI

Çaykur Rizespor maçında futbolcuların oynama iştahı en üst düzeyde olurken bunda Yalçın’ın payı büyük oldu. Abdullah Avcı’nın 4-2-3-1 taktiği yerine 4-1-4-1 anlayışıyla takımını sahaya süren Yalçın bunun da karşılığını aldı.

PRES&BASKI ÖN PLANA ÇIKTI

Atiba’yı ön liberodan alarak orta sahaya monte eden Sergen Yalçın oyuncularına baskı, pres ve yardımlaşma gibi futbolun ana ögelerini en iyi şekilde uygulattı. Yalçın daha 4 günde, ‘Aranan kan benim’ mesajını vermiş oldu.

OYNAMA İŞTAHI ÇOK YÜKSELDİ

Beşiktaş’ta Ç.Rize maçında futbolcuların oynama isteği Sergen Yalçın’la görülen en büyük değişiklik oldu. Takım ruhu geri gelirken kazanma azmi yüksekti.

GÖKHAN GÖNÜL’E ÖZEL KUTLAMA

Çaykur Rize maçında takımının galibiyet golünü atan Gökhan Gönül’ün uçakta Sergen Yalçın tarafından özel olarak kutlandığı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - TFF'DEN İSTİFA AÇIKLAMASI! başlıklı makalemizde restbet346.com adresi bu, restbet346.com hesap oluşturma ve restbet346.com tib sonrası yeni eklendi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS315.COM – SERGEN YALÇIN’DAN BEŞİKTAŞ’A 4 GÜNDE SİHİRLİ DOKUNUŞ

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

1 Comment on BETPAS315.COM – SERGEN YALÇIN’DAN BEŞİKTAŞ’A 4 GÜNDE SİHİRLİ DOKUNUŞ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.