restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS315.COM – HÜSEYİN ÇİMŞİR’DEN FENERBAHÇE SONRASI HAKEM TEPKİSİ

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe‘yi 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Maçı değerlendiren teknik adam, “Kazandığımız için mutluyuz. Biz de sahanın kenarında maçı yaşıyoruz. Zaman zaman agresif tavırlar sergileyebiliyoruz. Kazandığımız için mutluyuz. Erken geriye düşmek, beklediğimiz senaryo değildi. Sonra 2-1 öne geçtik. Biz farkı arttırabilirdik, yiyebilirdik.” dedi.

“HEDEFİMİZ KUPAYI KALDIRMAK”

Tek hedefin şampiyonluk olduğunu belirten Çimşir, “Hedefimiz, hayalimiz var. İnşallah hayalimiz, hak edilmiş kupaları mavi gök yüzüne kaldırmak. Bu hayalimizden vazgeçmeyeceğiz. Bir adım daha attık, bir adım daha yaklaştık.” ifadelerini kullandı.

“HAKEMDEN MEMNUN DEĞİLİZ”

Fenerbahçe’nin hakem performansına tepki göstermesine değinen antrenör, “Biz de hakemden çok memnun değiliz. Maç 1-0’ken bize verilmeyen bir penaltı var, hakem bütün takdir haklarını Fenerbahçe lehine kullandı. Kartlarda, faullerde adil bir yönetim gösterdiğini düşünmüyorum” diye konuştu.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET347.COM - HATAYSPOR, GELENEĞİN BOZULMASINA İZİN VERMEDİ. başlıklı makalemizde restbet347.com en yeni girişidir, restbet347.com güncel adres ve restbet347.com sağlam adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS315.COM – HÜSEYİN ÇİMŞİR’DEN FENERBAHÇE SONRASI HAKEM TEPKİSİ

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.