restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS315.COM – FIRAT AYDINUS, ÖNCE PENALTI DEDİ SONRA İPTAL ETTİ!

Süper Lig’in 19. haftasında Başakşehir’i ağırlayan Fenerbahçe, mücadelede bir penaltı kazandı ancak VAR, hakem Fırat Aydınus’u uyararak izlenmesine karar verdi.

45+1. dakikada gelişen Fenerbahçe atağında Tolga Ciğerci, Caiçara ile girdiği ikili mücadele sonucunda yerde kaldı, hakem Fırat Aydınus tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.

Başakşehirli futbolcular, yoğun bir şekilde itirazlarını sürdürürken, Aydınus, VAR’dan gelen uyarıyla pozisyonu izlemeye gitti. Pozisyonu izledikten sonra kararını değiştiren Fırat Aydınus, hakem atışıyla oyunu yeniden başlattı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - VALENTİNE, BENCHE ALINDIĞI İÇİN MUTSUZ: 'OYNAMAK İSTİYORUM...' başlıklı makalemizde betpas315.com az önce oldu, betpas315.com güvenli giriş ve betpas315.com online giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS315.COM – FIRAT AYDINUS, ÖNCE PENALTI DEDİ SONRA İPTAL ETTİ!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS315.COM – FIRAT AYDINUS, ÖNCE PENALTI DEDİ SONRA İPTAL ETTİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.