BETPAS315.COM – FİKRET ORMAN’DAN İBRA TEPKİSİ; ‘ÇOK AYIP ETTİLER’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dün gerçekleşen genel kurulunda deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. Genel kurula katılanlar, şirketin 01.06.2018 – 31.05.2019 dönemiyle ilgili olarak 305 milyon 711 bin 408 TL tutarındaki zarar nedeniyle eski başkan Fikret Orman yönetimini oybirliğiyle ibra etmedi.

Toplantı sonundaki tutanaklara mevcut yönetimin dava açması gerektiği de yazıldı.Milliyet Gazetesi’nden Serdar Sarıdağ’a açıklamalarda bulunan Fikret Orman, “Aslında Türkiye’ye ay sonu dönmeyi düşünüyordum ancak ibra konusu nedeniyle 22-23 Ocak gibi gelmeyi planlıyorum. Yaşananlar çok ayıp. Açıkçası çok üzüldüm. Ağabey dediğim, hatta bana bir şey olsa ailemi bile emanet edebilecek kadar kendime yakın gördüğüm bir insanın yaptığı bu ibra işi beni çok üzdü. İstanbul’a dönünce geniş bir basın toplantısı düzenlemeyi düşünüyorum”

Açıklamaların tamamını Milliyet Gazetesi’nin bugünkü baskısında bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - LUKAS PODOLSKİ, ANTALYASPOR İÇİN KONTROLDEN GEÇTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS315.COM – FİKRET ORMAN’DAN İBRA TEPKİSİ; ‘ÇOK AYIP ETTİLER’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS315.COM – FİKRET ORMAN’DAN İBRA TEPKİSİ; ‘ÇOK AYIP ETTİLER’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: