BETPAS315.COM – D’ANGELO, TAKAS SÖYLENTİLERİ İÇİN: ‘NE OLURSA OLSUN, HAZIRIM’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Golden State Warriors yıldızı D’Angelo Russell, Perşembe günkü NBA son takas tarihinden önce çıkan söylentilerden hiç rahatsız olmadığını söyledi.

Muhtemel çok takımlı bir takas senaryosuyla adı geçmiş olan D’Angelo, “Bugünlerde rahatsız olmaktan çok rahatım” şeklinde konuştu.

23 yaşındaki Russell dedikodu değirmenine alıştı ve hangi takımda olursa olsun savaşa hazır:

“Draft edildiğimde bile söylentiler içerisindeydim. Hepsini yaşadım. Yalan söylemeyeceğim. Aklınıza gelebilecek ne söylenti varsa, bunun bir parçası oldum. Son birkaç gündür görüyorum. Kurtulamıyorum. Sosyal medyaya bakıyorsunuz, görüyorsunuz. Televizyonu açıyorsunuz, duyuyorsunuz. Medyayla konuşuyorsunuz, size bunu soruyorlar. Kaçmak gibi bir seçenek yok. Bu işler böyle.”“NE OLURSA OLSUN, HAZIRIM”

Bu yaz Warriors’tan maksimum sözleşmeyi aldığında halihazırda Steph Curry ve Klay Thompson gibi takımın iki asıl guard yıldızına sahip olmasından ötürü, kendisi sürekli adı takas söylentileriyle geçen bir oyuncuydu:

“Son takas tarihinden uzakta olduğumuzda beni rahatsız etmişti. Ama tarih yaklaştığında artık alıştım. Sadece bir telefon bekliyorum. Bana haber versinler. Savaşa hazırım. Girelim . Ben hazırım. Buna karşı hiçbir hissim yok. Ne olursa olsun hazırım.”

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - MARİANO İÇİN FLAMENGO İHTİMALİ DOĞDU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS315.COM – D’ANGELO, TAKAS SÖYLENTİLERİ İÇİN: ‘NE OLURSA OLSUN, HAZIRIM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS315.COM – D’ANGELO, TAKAS SÖYLENTİLERİ İÇİN: ‘NE OLURSA OLSUN, HAZIRIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: