BETPAS315.COM – ÇAYKUR RİZESPOR’DAN ALPER POTUK AÇIKLAMASI

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Fenerbahçe’den Alper Potuk’un transferi hakkında açıklama yaptı.

Transfer döneminin son gününde TRT Spor’a konuşan Hasan Kartal “Alper Potuk sempatik bir çocuk, iyi bir sporcu. Fenerbahçe’de yer bulamadı diye düşünüyoruz. Bazı oyuncular, bazı kulüplere uyum sağlayamıyor. Ancak farklı kulübe gidince toparlıyor. Rizespor’da aile yapısı var. Hocamız, sporcular, yönetim, şehir birbirine entegre. Vedat Muriqi gibi parmalak için bize gelen oyuncular kendini gösteriyor.” dedi.Açıklamalarına devam eden Hasan Kartal “Alper Potuk’un da bize gelmesinde fayda olacağını düşünüyordum. Karar kendisinindir, saygı duyuyorum. Son gün, olur ya da olmaz bilemiyorum. Büyük ihtimalle transferi kapattık.” diye konuştu.

Hasan Kartal ayrıca kulüplerin borçlarının ciddi düzeylere ulaştığını belirtirken “Kulüpler 14 yabancı oynatıyor, dünya paraları yurt dışına veriyoruz, burada yanlış yapıyoruz. Altyapılarımızı geliştirsek daha iyi olmaz mı?” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - BEŞİKTAŞ, RİZE'DEN GÖKHAN AKKAN'I İSTİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS315.COM – ÇAYKUR RİZESPOR’DAN ALPER POTUK AÇIKLAMASI

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: