restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS302.COM – FULTZ: ‘HENÜZ HİÇBİR ŞEYDE İYİ DEĞİLİM’

Orlando Magic point guardı Markelle Fultz şu anda “hiçbir şeyde iyi olmadığını” ve Magic ile fiziksel oynamak istediğini söyledi.

Ligdeki ilk iki yılında, Fultz omuz sakatlığı nedeniyle sadece 33 maç oynamıştı. Yeni Magic guardı, bu dönemde “hiçbir şeyde iyi olmadığına” dikkat çekerek, oyununun ne kadar etkilendiğinin farkında olduğunu belirtti.

Ancak, Fultz’un ligdeki üçüncü yılı için özel bir hedefi var: takımın oyun stilini öğrenmek ve fiziksel oynamak:

“Şu anda sahada hiçbir şeyde çok iyi olduğumu sanmıyorum. Savunma tarafında daha iyi olmak istiyorum. Takım konseptlerimizi, adamımı önümde tutmayı ve geçilmemeyi öğreniyorum. Sonra, hücum tarafında takım arkadaşlarımı daha iyi bulmak, onların hücumda daha organize olmalarına yardımcı olmak da hedeflerimden biri. Şahsen, sevdiğim noktalarımın nerede olacağını, nerede şut kullanabileceğimi unuttum.”


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

“GÜCÜM, AVANTAJLARIMDAN BİRİ”

Magic’e anında yardım edebilecek güçlü bir beceriye sahip olmasa da, Fultz, ritmini geri alırken gücünün onun için değerli bir şey olacağına inanıyor:

“Fiziksel bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Teması seviyorum, bu yüzden her zaman adamların yakınına giriyorum, vücudumu kullanıyorum. Gücümün avantajlarımdan biri olduğunu hissediyorum.”

Betpas302.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS302.COM – FULTZ: ‘HENÜZ HİÇBİR ŞEYDE İYİ DEĞİLİM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.