restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO262.COM – JORGE MENDES: ‘RONALDO, TARİHİN EN İYİSİ’

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’nun menajeri Jorge Mendes, 34 yaşındaki futbolcunun tarihin en iyisi olduğunu söyledi.

Ronaldo’nun başarılarından bahseden Mendes, Portekizli yıldızın performansının daha da artacağını söyledi.

“RONALDO TARİHİN EN İYİSİ”

Ronaldo’nun daha da iyi olacağını anlatan Jorge Mendes, “Cristiano Ronaldo tarihin en iyisi. Onun en iyi performansı daha görülmedi. Juventus formasıyla en iyisini göreceğiz.” dedi.

“İSTATİSTİKLER YALAN SÖYLEMEZ”


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

İstatistiklerin Ronaldo’yu tarihin en iyisi olarak gösterdiğini söyleyen dünyaca ünlü menajer, “İstatistikler yalan söylemez. Rakamlar, Cristiano Ronaldo’nun rekorları birer birer nasıl paramparça ettiğini ve onun tarihin en iyisi olduğunu gösteriyor. Onunla, 2. sıradaki arasında büyük bir fark var.” ifadelerini kullandı.

“FARKLI KULÜPLERDE BAŞARILI OLDU”

Yıldız futbolcunun farklı kulüplerde başarılar elde ettiğine dikkat çeken Portekizli menajer, “Farklı kulüplerde oynadı ve hepsinde başarılı oldu. İngiltere’de, İspanya’da, şimdi İtalya’da ve Portekiz Milli Takımı’nda. Portekiz, Cristiano Ronaldo ile 3 final oynadı, 2’sini kazandı.” diye konuştu.

Betboo262.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO262.COM – JORGE MENDES: ‘RONALDO, TARİHİN EN İYİSİ’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.