restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO262.COM – BEVERLEY: ‘KAWHİ, HİÇ SESSİZ BİR ADAM DEĞİL’

LA Clippers guardı Patrick Beverley, takım arkadaşı Kawhi Leonard’ın sanıldığı gibi sessiz bir adam olmadığını söyledi.

Beverley’nin, Leonard’ı tanımak için birkaç ayı oldu. Pek çok taraftarın bildiği gibi, Beverley Clippers’ın duygusal ve sesi çıkan lideri. Öte yandan Leonard, kendini ‘eğlenceli adam’ olarak nitelendirmesine rağmen, içine kapanık ve sessiz bir adam olarak biliniyor.

Beverley, Leonard’ın aslında sessiz bir adam olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

“Hayır, sessiz değil. Gerçekten harika bir adam. Sessiz olduğunu düşünmüştüm ama hiç değil. Kendisi, konuştuğu sırada herkesin dinlediği biri ve biz de parçaları doğru yere koymaya çalışıyoruz. Bunu yaparken eğlenmeye ve daha iyi olmaya uğraşıyoruz.”


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Beverley, buna biraz şaşırdığını, çünkü Kawhi ile ortak geçirdiği tek zamanın, kendisinin San Antonio Spurs’te oynadığı dönem olduğunu da ekledi:

“Spurs ile oynadığı dönemde hep ona karşı oynadım, ama çok iyi bir adam.”

Leonard ve Beverley’nin, Clippers’ın Perşembe gecesi Vancouver’da Dallas Mavericks’e karşı oynayacağı hazırlık maçında oynamaları bekleniyor. Bu karşılaşma, Clippers’ın Los Angeles Lakers’a karşı açılış gecesi maçından önce oynayacakları son karşılaşma olacak.

Betboo262.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO262.COM – BEVERLEY: ‘KAWHİ, HİÇ SESSİZ BİR ADAM DEĞİL’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.