ALİ KOÇ BENFICA MODELİ DEDİ

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Bu sezon iyi bir performans sergileyemeyen Fenerbahçe’de yönetim ve teknik kadro tam hız transfer çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde Benfica Başkanı Viera ile bir görüşme yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Benfica’nın kulüp modelini incelediği gündemde yer aldı.
Ali Koç’un bu İspanya ziyaretinin detayları da gündemde yer almaya başladı. Sarı kanaryaların başkanı İspanya’da Benfica Başkanı Viera ve yönetimi ile buluşarak takımın uzun ve kısa vadeli hedefleri hakkında masaya oturdu. Milliyet’in haberine göre başkan Ali Koç, Benfica takım modelini yakından izlediği öğrenildi. Ali Koç ayrıca rekabetçi bir takım olan Benfica’nın yanı sıra genç oyuncuları dünya futboluna kazandıran ve buradan da önemli gelir elde eden kulübün bu modelinin Fenerbahçe’ye uyarlanmasını hedefliyor.
BENFICA MODELİ İNCELENDİ
Benfica kulübünün altyapı ve üst yapıdaki bu başarısının sarı-lacivertli takıma nasıl aktarılabileceğine ilişkin bir toplantı yapıldığı biliniyor. Başkan Ali Koç’un ilk hedef bu olsa da transfer konusu da takımın gündeminde yer alıyor. İki kulübün birbirinden alabileceği oyuncular üzerine de değerlendirmeler yapıldı. Burada Fenerbahçe adına Lubomir Fejsa ismi gündeme gelirken oyuncuyla ilgili Başkan Ali Koç’un bizzat temasta bulunduğu da öğrenildi. Fakat oyuncunun Ersun Yanal’ın listesinde bulunmadığı öğrenildi.
Fenerbahçe’nin takımda görmek istediği Sırp ön libero Ljubomir Fejsa için önemli gelişmelerde Sırp oyuncuyla ilgili temasların Mirsad Türkcan’ın tarafından yürütüldüğü belirtildi. Koç’un, transferi gerçekleştirmesi için Mirsad’ı görevlendirdiği iddia ediliyor.Bir önceki yazımız olan BAŞAKŞEHİR’DE BİLİC SEVİNCİ OLABİLİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ALİ KOÇ BENFICA MODELİ DEDİ

2 Comments on ALİ KOÇ BENFICA MODELİ DEDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: