restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
WLPRONET.COM – SADİO MANE: ‘FUTBOLUN DİLİ EVRENSEL, SALAH VE FİRMİNO…’

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Premier Lig devi Liverpool’un başarılı oyuncusu Sadio Mane, verdiği demeçte takım arkadaşları Mohamed Salah ve Roberto Firmino hakkında konuştu.

Senegalle yıldız, Salah ve Firmino ile oynamayı çok sevdiğini ifade ederken, “Firmino ve Salah ile çalışmak çok kolay. Harika oyuncularla birlikte oynadığım için şanslıyım. Onlarla yan yana oynamayı seviyorum” dedi.

“FUTBOLUN DİLİ EVRENSELDİR”

Mane, konuşmasının devamında Salah (Mısır) ve Firmino’nun (Brezilya) ülkelerinin, dillerinin farklı olmasına karşın futbolun dilinin evrensel olduğunu işaret ederken, “Farklı ülkelerdeniz, farklı dilleri konuşuyoruz ama futbolun dili evrensel. Herkes o dili konuşabilir. Salah, Firmino ve benim için de bu geçerli.” dedi.

2016/17 sezonunda Southampton’dan Liverpool’a 41 milyon euro bedelle transfer olan 27 yaşındaki yıldız isim, şimdiye dek İngiliz temsilcisiyle çıktığı 140 müsabakada 70 gol 27 asistlik performans sergiledi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - ONYEKURU, ADIM ADIM GALATASARAY'A başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

WLPRONET.COM – SADİO MANE: ‘FUTBOLUN DİLİ EVRENSEL, SALAH VE FİRMİNO…’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

32 Comments on WLPRONET.COM – SADİO MANE: ‘FUTBOLUN DİLİ EVRENSEL, SALAH VE FİRMİNO…’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.