restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET335.COM – MUSTAFA CENGİZ; ‘JUVENTUS DA FALCAO’YU İSTEMİŞ’

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Radamel Falcao’yu Galatasaray’a transfer olmadan önce Juventus’un da istediğini açıkladı. Daha önce yaptığı açıklamada, Falcao’yu Atletico Madrid ve Real Madrid’in de istediğini dile getiren Mustafa Cengiz, bugün yaptığı açıklamada ise, “Ben bilmiyordum, Falcao’yu Juventus da istemiş” dedi.

Falcao’nun herhangi bir kronik sakatlığının olmadığını ifade eden Cengiz, ” Falcao bize geldiği zaman sakat değildi diyorum, nitekim sakat adam iki maçı o zeminde oynayabilir mi? Futbol oynamış insanlar bilir, 90 dakika yüksek tempo sakat adam nasıl oynasın? Falcao, herkesten önce idmana geliyor, herkesten sonra gidiyor, böyle bir şey. Millet inanmıyor, ben bilmiyordum mesala Juventus da Falcao’yu istemiş” ifadelerini kullandı.

Falcao hakkında konuşan menajer Ahmet Bulut ise, “Falcao 2-3 hafta sonra yüzde 100 olarak sahalara döner. Kendisi çok üzgün ve çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat idman yapıyor. Falcao, Galatasaray’a para için gelmedi. Para için olsaydı Amerika ya da Çin’e giderdi” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET335.COM - MEHMET EKİCİ İÇİN BİR İHTİMAL DAHA VAR! başlıklı makalemizde restbet335.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET335.COM – MUSTAFA CENGİZ; ‘JUVENTUS DA FALCAO’YU İSTEMİŞ’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

32 Comments on RESTBET335.COM – MUSTAFA CENGİZ; ‘JUVENTUS DA FALCAO’YU İSTEMİŞ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.