restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – TERİM’İN YOL HARİTASI BELLİ! İLK OPERASYON MİLLİ ARADA

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Şampiyonlar Ligi’nde erken havlu atmanın yanı sıra Real Madrid karşısında hayal kırıklığı yaşatan oyun sonrası Galatasaray’da başlayan rotasyon, değişime dönüşecek.

Gaziantep karşısında kısıtlı sürede ve yaşanan sakatlıklara rağmen dört yerli isimle rotasyona giden teknik direktör Fatih Terim, istediği reaksiyonu alarak İstanbul’a üç puanla dönmeyi başardı.

Ancak asıl değişim milli maçlar arasında yaşanacak. Forma rekabetini de üst seviyeye çekmeyi hedefleyen teknik heyet bu süreçte üç önemli zaman dilimi belirledi; milli takım arası, ocak ayına kadarki dönem ve ara transfer zamanı.

Bazı isimlere son şanslar

Milli arada çok forma şansı bulamayan oyuncular ligde forma giymeye hazır hale getirilecek. Sakatlıkları devam eden Falcao ve Şener’in de dönmesiyle forma rekabeti için daha geniş rotasyonla ocak ayına kadar takım kurmayı düşünen Terim, bu süre zarfı içerisinde herkesin bireysel performansını değerlendirecek.

Bu süre içinde oyuncuların gösterecekleri performans ara transferde satış listesine konulup konulmayacaklarını belirleyecek. Son olarak da mali kriterler çerçevesinde takıma takviyeler yapılarak 23. şampiyonluk yürüyüşü için kadro revize edilecek.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - HEUNG-MİN SON YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – TERİM’İN YOL HARİTASI BELLİ! İLK OPERASYON MİLLİ ARADA

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

23 Comments on RESTBET333.COM – TERİM’İN YOL HARİTASI BELLİ! İLK OPERASYON MİLLİ ARADA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.