restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – LEONARDO JARDİM’DEN İSYAN; ‘VAR NEREDE?’

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Monaco’nun teknik direktörü Leonardo Jardim, Saint-Etienne maçı sonrasında hakem yönetimine isyan etti.

“HAKEM, SAINT-ETIENNE’İ İSTEDİ”

Maçın hakemini sert bir dille eleştiren Jardim, “Maç çok dengeliydi. Saint-Etienne’in golünde önce net bir faul vardı. Ancak hakem, maçı Saint-Etienne’in kazanmasını istedi. Bu kadar dengeli bir maçta kim kazanır? Elbette hakemin istediği takım kazanır” şeklinde konuştu.

“VAR NEDEN KARIŞMADI?”

Leonardo Jardim sözlerini, “VAR, golden önce yapılan faulü nasıl tespit edemedi. Bunu anlamak mümkün değil. İnsanların yüzde 99’u aynı şeyi düşünüyor. Geçen hafta Nantes maçında 2 dakika önceki ofsayt sebebiyle gol iptal edildi. Bu maçta VAR neden karışmadı?” ifadeleriyle sürdürdü.

Jardim son olarak “Bu olanları anlamıyorum. Hayal kırıklığına uğradım çünkü herkesin birbirine saygı duyması gerektiğini düşünüyorum ama bu maçta saygı göremedik” dedi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - TUCHEL: 'GALATASARAY MAÇI HALEN ÖNEMLİ' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – LEONARDO JARDİM’DEN İSYAN; ‘VAR NEREDE?’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

21 Comments on RESTBET333.COM – LEONARDO JARDİM’DEN İSYAN; ‘VAR NEREDE?’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.