restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – İSVEÇ’TE 47 MAÇ İÇİN ŞİKE SORUŞTURMASI BAŞLADI!

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

İsveç Futbol Federasyonu, ülkenin en önemli liginden 3. lige kadar 47 maçla ilgili şike soruşturması başlattığını açıkladı.

Çeşitli manipülasyonların olduğu yönünde şüpheler olduğu belirtilen 47 maçın detaylı incelemesinin yapılacağı ve şüpheli kişilerin sorgulanacağı belirtildi.

Federasyon yetkilisi Johan Claesson, konuyla ilgili, “Son yıllarda İsveç futbolunda bu tarz sorunlarla uğraşıyoruz. Çok ciddi bir konu bu. Bu yıl birçok maçı inceledik, daha fazla bilgi almak için de incelemelerini sürdüren insanlar var. Biz İsveç futbolunu temizlemek için savaşımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Mayıs ayında FC Roskilde Teknik Direktörü Christian Lonstrup’un oyuncularını şike yapma yönünde zorladığı ortaya çıkmıştı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - FENERBAHÇE'DE SERDAR AZİZ'İN ÇARPICI İSTATİSTİĞİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – İSVEÇ’TE 47 MAÇ İÇİN ŞİKE SORUŞTURMASI BAŞLADI!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

27 Comments on RESTBET333.COM – İSVEÇ’TE 47 MAÇ İÇİN ŞİKE SORUŞTURMASI BAŞLADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.