restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – İSTANBUL’A DÖNEN FALCAO İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Galatasaray’da Radamel Falcao için seferberlik ilan edildi. Çarşamba fünü İstanbul’a gelen Kolombiyalı golcünün Başakşehir maçına yetişmesi için yoğun mesai harcanıyor.

8 GÜNLÜK MARKAJ

Galatasaray Sağlık ekibi ve teknik heyeti Kolombiyalı oyuncuyu 8 gün boyunca markaja alacak.

Fatih Terim, Radamel Falcao’nun 22 Kasım’da Başakşehir ve 26 Kasım’da Club Brugge ile oynanacak ve belki de sezonun kaderini belirleyecek maçlarda sahada olmasını istiyor. Rumen golcü Andone’nin yokluğunda santrforu kalmayan Cimbom’da Fatih Terim’in Falcao için tüm şartların zorlanmasını istediği öğrenildi.

YOKLUĞU İÇİN O AÇIKLAMA

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Radamel Falcao ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde, “Falcao’nun oyuncu kalitesi, golcülüğü tartışılmaz. Hazır İspanya’ya gelmişken, bizim için önemli bir silah olabilirdi ama yokluğunu da dram haline getirmenin anlamı yok. Falcao çok önemli bir golcü ama o olmadığında çok net bir forvet olmadan da, birlikte hücum eden bir takım da tercih ediyorum ben. Geçen sene Henry gibi çabuk adamımız vardı. Bir Porto maçını hatırlıyorum, üçlü oynadığımızda 8-10 pozisyonumuz vardı” ifadelerini kullanmıştı  

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - BARCELONA, SUAREZ'İN HALEFİNİ BULDU: HAALAND başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – İSTANBUL’A DÖNEN FALCAO İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

30 Comments on RESTBET333.COM – İSTANBUL’A DÖNEN FALCAO İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.