restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – GALATASARAY’DA ZOR KARAR KAPIDA; ANDONE YOLCU

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Radamel Falcao’nun yokluğunda gösterdiği performansla alkış alan Florin Andone’nin Galatasaray macerası bitebilir… Gaziantep maçında dizinden ağır bir sakatlık geçiren Rumen yıldızla ilgili doktorların, “En erken mart başında dönecek” raporu verdiği öğrenildi.

SEZONU BİLE KAPATABİLİR!

Hatta Andone’nin sezonu kapatma ihtimali bile olduğu iddia edildi. Bu gelişme üzerine Fatih Terim’in, “Maksimum 1-2 ay için Andone’yi kadroda tutamayız” dediği belirlendi.

BRIGHTON’A TEKLİF YAPILACAK

Ameliyat sonrası sağlık kurulu ile toplantı yapılacağı öğrenildi. Eğer tablo değişmezse yönetim Brighton kulübü ile kiralık anlaşmasının iptalinin masaya yatırılacağı ifade ediliyor

SÖZLEŞMESİ DONDURULABİLİR

Eğer İngilizler olumsuz yanıt verirse bu kez Andone’nin sözleşmesinin dondurulması gündeme gelebilir. G.Saray, Rumen yıldızın yerine yeni bir forvet transferi için harekete geçecek.

BURADA DAHA İŞİM BİTMEDİ

Ortaya koyduğu mücadeleci futbolla taraftarların gönlünde taht kuran Florin Andone dün bir mesaj yayınladı. Rumen yıldız, “Burada daha işim bitmedi. En kısa sürede döneceğim” dedi. Galatasaray formasıyla 9 resmi maça çıkan Florin Andone 2 gol atarken, asist yapamadı

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - SUAREZ: 'BARÇA'NIN FORVET ARAMASI NORMAL' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – GALATASARAY’DA ZOR KARAR KAPIDA; ANDONE YOLCU

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

21 Comments on RESTBET333.COM – GALATASARAY’DA ZOR KARAR KAPIDA; ANDONE YOLCU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.