restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – EMRE CAN: ‘JUVENTUS’TA MUTLU DEĞİLİM’

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Juventus‘un 25 yaşındaki yıldızı Emre Can, Almanya’nın önde gelen yayın organlarından Kicker’a konuştu. Genç oyuncuların gevşek tutumunu anlayamadığını belirten Emre Can, yeteneklerini doğru kullanamayan gençlere değinirken, İtalya’da mutsuz olduğunu da söyledi.

Genç oyuncuların yeterince çaba göstermediğini kaydeden Emre Can, “Profesyonel oyuncularla idmana çıkarak hayatlarının şansını yakalayan bazı gençlerin vücut dilleri beni çok sinirlendiriyor. Potansiyel olarak gördüğüm genç oyunculara gidip yardımcı olmaya çalışıyorum ama bazıları bunu ne yazık ki anlayamıyor. Belki de bunun sebeplerinden biri bazı genç yeteneklere çok büyük maaşlar verilmesi. Gençken sıkı çalışırsanız kendinizi yukarılara taşıyabilirsiniz. Heynckes bana hep bağırıp küfür ederdi onunla Bayern’de birlikte çalıştık, onun sayesinde çok geliştim ama bunu daha sonradan anladım” dedi.

Juventus’ta Şampiyonlar Ligi kadrosundan çıkarılan Emre Can, “Ben her zaman yüksek seviyelerde oynamayı isteyen hırslı bir oyuncuyum. Zor zamanlardan ders çıkarıyorum. Bu sezon sadece 1 maçta başladım, mutlu değilim. Ancak güçlü kalacağım ve çalışmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - RADAMEL FALCAO'DAN PAZAR ALIŞVERİŞİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – EMRE CAN: ‘JUVENTUS’TA MUTLU DEĞİLİM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

24 Comments on RESTBET333.COM – EMRE CAN: ‘JUVENTUS’TA MUTLU DEĞİLİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.