restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – ALTAY BAYINDIR, A MİLLİ TAKIM KADROSUNDA!

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

A Milli Futbol Takımımızın EURO EURO 2020 yolundaki son iki maçı öncesinde aday kadroda değişiklik yaşandı.

Sakatlığı bulunan Çaykur Rizespor kalecisi Gökhan Akkan’ın yerine Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır kadroya dahil edildi. 21 yaşındaki kaleci, ilk kez A Milli Takım kadrosuna çağırıldı.

TFF’den konuya ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde;

“İzlanda ve Andorra ile oynayacağı EURO 2020 Eleme maçları için İstanbul’da kampa giren A Milli Takımımızın aday kadrosunda değişikliğe gidildi.

Çaykur Rizespor kalecisi Gökhan Akkan’a yapılan detaylı tetkik ve muayenelerin ardından, kulüp takımında ayak bileğinden yaşamış olduğu sakatlığın A Milli Takım’ın maçlarına kadar düzelmeyeceği anlaşıldığından, futbolcu aday kadrodan çıkarıldı. A Milli Takım kadrosuna Gökhan’ın yerine Ümit Milli Takımımızın ve Fenerbahçe’nin kalesini koruyan Altay Bayındır dâhil edildi.”

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - CHALLANDES: 'MURİQİ, FENERBAHÇE SEVİYESİNDE OLDUĞUNU KANITLADI' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – ALTAY BAYINDIR, A MİLLİ TAKIM KADROSUNDA!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

25 Comments on RESTBET333.COM – ALTAY BAYINDIR, A MİLLİ TAKIM KADROSUNDA!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.